2021/2022

Vaata loengukava.

Registreerimine on lõppenud!

Info väärikate ülikooli kohta

Väärikate ülikooli on oodatud huvilised, kel vanust üle 50. Loengud toimuvad Saaremaa Gümnaasiumis (Kuressaare, Väljaku 8) kell 16.00-17.30.

Sügissemestri osalustasu (5 loengut) 20 eurot, kevadsemestril (7 loengut) 25 eurot. Neile, kes võtavad osa vähemalt üheksast loengust, väljastatakse Tartu Ülikooli tõend.

Registreerimine toimub järgmiselt:

· Eelmise õppeaasta õppurid registreerisid ennast uueks õppeaastaks juba kevadel. Kes soovib kontrollida, on ta nimestikus, saab seda teha helistades tel 5224499

· Esimest korda väärikate ülikooli loengutele tulijatel on vaja esitada järgmised andmed: nimi, isikukood, postiaadress, telefoni nr ja e-posti aadress. Saata e-posti aadressile yks@tt.ee

. Registreerimine on isiklik.

Vabariigi Valitsuse korraldusel peavad täiendusõppijad olema valmis oma nakkusohutust tõendama. Loengutele tulles tuleb esitada kehtiv tervisetõend vaktsineerimiskuuri läbimise, Covid-19 läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta. Kaasas peab olema ka isikut tõendav dokument. Palun ärge tulge loengutele, kui olete kas haige või viimase 14 päeva jooksul olnud lähikontaktis koroonat põdeva inimesega.